Слово вчителя Весна душі моєї

Слово вчителя

Персональний блог

Гелембюк

Катерини Федорівни

Вивчаємо зарубіжну літературу

Забули свій пароль?
Забули своє Ім’я Користувача?

09
Кві
Весна душі моєї PDF Друк e-mail
Написав Катерина Федорівна   

Учениця 11 класу Саджавської школи з власної ініціативи організувала і провела в сільській бібліотеці свято "Весна душі моєї. Зі мною поділилася своїми враженнями.

Весна-особливий час. Оживає природа, милує око зелена травичка, чарують красою квіти. Усе-усе навколо поспішає жити і любити.

Це час нових ідей, емоцій та натхнення. Щоб ще більше почерпнути їх, вирішили зібратися там, де пахне затишком та книгами.

Неймовірно теплий захід, що отримав назву "Весна душі моєї". До бібліотеки завітало багато друзів. Зокрема, В.Гонтарук,Н.Кузьмин, В.Чечельньцька, М.Савченко, Н.Алдабаєва, М.Христан, М.Вишенько. Найменшою гостею була шестирічна Сніжанка, яка дуже полюбляє казки.  

На учасників чекало багато цікавинок. Ведуча свята розповіла про те, якими традиціями українці зустрічали прихід весни в давнину. Згодом усі із захопленням поринули у дивовижний світ ігор: розгадували кросворди, визначали кращого знавця флори. А скільки прислів"їв та приказок прозвучало! Та чи не найбільше усім сподобалося доторкатися до поезії майстрів слова. Емоційними та харизматичними декламаторами виступили: М.Матійчук, М.Грицюк, І.Лисак, Н.Іванишак, Р.Мельник. Чудовим подарунком стала поезія ніжної М.Гордєєвої-Мельник. Заінтригувала усіх своєю оповідкою і талановита бібліотекарка Г.Христан.

Радісно, що й до бібліотеки завітала весна, яка подарувала усім теплі промінчики усмішок, добавила весняного тепла та настрою.

Прокоментуйте:

blog comments powered by Disqus

Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
Використання матеріалів сайту для публікації у друкованих виданнях без письмової згоди засновників сайту забороняється.
Copyright © 2008-2010 Roman Gelembjuk & Yura Ivanochko

Вподобай щоб отримувати
цікаві новини першим!