Якою може бути медицина Саджавки оцінили представники Коломийщини

Сьогодні 21 червня до медпункту Саджавки завітали представники Коломийської міської ради. Гостей зустрічали сільський голова Андрій Кузьмин та представник виконавчого комітету Микола Андрійчук.  Мета візиту – з’ясування об’єктивного стану справ щодо рівня доступу громади до послуг у сфері медицини, можливостей розширення їх спектру, та якісного покращення.

Існуючі проблеми медпункту спільно із медичним колективом обговорювали заступник міського голови з гуманітарних питань Володимир Бойцан, головний лікар первинної медицини Володимир Мельничук та керівник виконавчого комітету Коломийської міської ради Тарас Кухтар.

Встановлено, що на даному етапі насущними проблемами медичного закладу є відсутність автономного водопостачання, та належного рівня комунікацій зв’язку. На думку присутніх, проблему із водопостачанням варто вирішувати невідкладно і першочергово.

Також здійснено попередній огляд стану будівлі ФАПу та матеріального забезпечення.

Результати аналізу цієї інформації потрібні для формування конструктивного діалогу між усіма учасниками відносин процесу децентралізації, в якому Саджавка зробила вибір на користь Коломийської ОТГ.

Зустріч завершилась на позитивній ноті. Представники Коломийської міської ради оптимістично оцінюють перспективи входження медпункту Саджавки в інфраструктуру медичних закладів Коломийщини.